HAKKIMDA / ABOUT ME

kenan koray caglar
Böyle biriyim işte!

16.02.1976 Mersin doğumluyum. Aslen Kayseri’liyim. Selen Çağlar ile evliyim, bir de kedim var: Maru. Istanbul / Kurtköy’de yaşayan mütevazı, mutlu bir aileyiz.

Ne iş yaparım? Aslında İngilizce öğretmeniyim, ama o işi hiç yapmadım. Bir ara cafe işlettim Mersinde: Mistik Kültürevi-Cafe. Sonra ihracatla uğraştım 6-7 sene; Atlantik markalı halılar ve Kelebek markalı mobilyalar sattım oraya buraya. En son bir restaurant işine girdik: Kochlöffel; onu da iki sene sürdürdük, yüzümüzün akıyla çıktık. Şu anda vana satıyorum. Tekrar ihracat yani. Türkiye’nin köklü ve konusunda lider endüstriyel vana üreticilerinden Batu Vana’nın Dünya’ya açılan penceresiyim, anlayacağınız… Müziğe, sanata düşkün, bilgisayar konusunda meraklı, hayvanları seven, gülmeyi ve güldürmeyi seven bir insanım. İyi bir insan bile sayılabilirim. Bilmiyorum, siz karar verin.


16.02.1976, born in Mersin/Turkey. Married to Mrs. Selen CAGLAR. No kids, but a cat: Maru. We are a humble family, happily living in Kurtkoy/Istanbul.

What do I do? Actually I am an English teacher, however this has never been my job. Long time ago we had a café/restaurant in Mersin: Mistik Kulturevi/Cafe. Then I found myself in export business; I exported rugs and furniture to lots of countries for 6-7 years. Finally we managed a restaurant (Kochloffel) in Istanbul for two years. Right now I am selling valves. Back to foreign trade. We are exporting high quality industrial valves. I like music and arts; interested in computer technologies and I love animals. To smile and make people smile are other things that I love. Maybe I am a good person; you should decide about that.